KIES Company is ontstaan vanuit de wens om meer te willen betekenen met de kennis en kunde die ik heb opgedaan in mijn jarenlange ervaring als secretaresse en in mijn eigen leven. Ik ben niet zomaar een ervaringsdeskundige die uitlegt wat mij heeft geholpen en de ondernemer dat letterlijk over laat nemen. Ik geloof in een eigen werkwijze voor iedereen.
KIES biedt heldere kaders.
Kaders In Elke Situatie. En dat bewijst zich doordat niet alleen ondernemers baat hebben bij deze werkwijze, maar ook mensen in loondienst en thuisblijfouders.
De reden dat KIES Company zich richt op ondernemers is omdat in de ondernemerswereld nóg meer dan in de rest van de wereld benadrukt wordt dat hard werken (lees meer dan fulltime) noodzakelijk is om een succes te maken van je bedrijf. Ik geloof echter in de juiste dingen doen en niet in meer dingen doen. En een gezonde balans tussen werk en privé is noodzakelijk om op lange termijn succes vol te houden.
Minder ondernemers die binnen 3 jaar weer moeten stoppen omdat ze het niet redden met al die uren die ze maken. Dat zou fantastisch zijn!
Een bekende quote van mij:
“You CAN have it all. You just have to define your all.”